ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4856607
nr 485 6607
Nyrokoko, Förgylld, höjd: 75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 17 september 2007
kl 17:31:20
600 kr
700 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.